Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-4 z celkem 4

Luxusní Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená

Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Albánii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Sun v letovisku Dürres. V období od 27.10. do 3.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 900 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 80 % podle 34 recenzujících cestovatelů. Do lokality Dürres, kde se ubytování Hotel Sun nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Super Last Minute v Albánii.

Nejlevnější Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sun. Svou rekreaci v období od 3.11. do 10.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 480 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Sun je situován v letovisku Dürres. Doprava do letoviska Dürres je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Albánii s průměrnou recenzí 80 % dle 34 hodnotících návštěvníků.

Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 80 % má podle 34 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Sun. V termínu od 3.11. do 10.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 480 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Dürres, kde se ubytování Hotel Sun nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute v Albánii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Albánie - hotely - Last Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Albánii.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenaalbanie.cz - porovnání cen zájezdů do Albánie. Web Dovolenaalbanie.cz využívá cookies.