Albánie - hotely - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 1403

Nejlevnější Albánie - hotely - levně

Nejlevnější Albánie - hotely - levně

Nejlevnější dovolenou Albánie - hotely - levně pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sunrise. Svou rekreaci v období od 9.4. do 16.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 073 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 23 % z původní ceny 5 290 Kč. Hotel Sunrise je situován v letovisku Saranda. Doprava do letoviska Saranda je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Albánii.

Luxusní Albánie - hotely - levně

Albánie - hotely - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Albánii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Epirus v letovisku Saranda. V období od 12.6. do 22.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 139 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 9 271 Kč. Do lokality Saranda, kde se ubytování Hotel Epirus nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Albánii.

Albánie - hotely - levně - nejlepší recenze

Albánie - hotely - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 71 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový Hotel Heksamil. V termínu od 14.10. do 21.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 987 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 6 477 Kč. Do lokality Saranda, kde se ubytování Hotel Heksamil nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Albánii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Albánii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Albánii můžete vybrat z následujících 2 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaalbanie.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Albánii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Albánie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kuba.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Albánie - hotely - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaalbanie.cz - porovnání cen zájezdů do Albánie. Web Dovolenaalbanie.cz využívá cookies.