Albánie - hotely - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1403

Albánie - hotely - recenze - nejlepší recenze

Albánie - hotely - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 71 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový Hotel Heksamil. V termínu od 13.10. do 20.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 020 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 6 519 Kč. Do lokality Saranda, kde se ubytování Hotel Heksamil nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Albánii s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Albánie - hotely - recenze

Nejlevnější Albánie - hotely - recenze

Nejlevnější dovolenou Albánie - hotely - recenze pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Heksamil. Svou rekreaci v období od 13.10. do 20.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 020 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 23 % z původní ceny 6 519 Kč. Hotel Heksamil je situován v letovisku Saranda. Doprava do letoviska Saranda je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Albánii s průměrnou recenzí 86 % dle 71 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Albánie - hotely - recenze

Albánie - hotely - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Albánii? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Hotel Vm Resort & Spa v letovisku Dürres. V období od 16.7. do 23.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 776 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 19 190 Kč. Do lokality Dürres, kde se ubytování Hotel Vm Resort & Spa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Albánii.

Jaké jsou možnosti dovolené v Albánii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Albánii můžete vybrat z následujících 2 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaalbanie.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Albánii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Albánie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Zanzibar, Bali nebo například Černá Hora či Egypt.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Albánie - hotely - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaalbanie.cz - porovnání cen zájezdů do Albánie. Web Dovolenaalbanie.cz využívá cookies.