Albánie - hotely - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1403

Nejlevnější Albánie - hotely - slevy

Nejlevnější Albánie - hotely - slevy

Nejlevnější dovolenou Albánie - hotely - slevy pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Epirus. Svou rekreaci v období od 2.9. do 9.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 13 809 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 47 % z původní ceny 26 055 Kč. Hotel Epirus je situován v letovisku Saranda. Doprava do letoviska Saranda je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Albánii.

Luxusní Albánie - hotely - slevy

Albánie - hotely - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Albánii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Royal G Club v letovisku Dürres. V období od 10.6. do 24.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 32 284 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 34 % z původní ceny 48 915 Kč. Do lokality Dürres, kde se ubytování Hotel Royal G Club nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Albánii.

Albánie - hotely - slevy - nejlepší recenze

Albánie - hotely - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 71 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový Hotel Heksamil. V termínu od 5.8. do 12.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 660 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 43 % z původní ceny 32 737 Kč. Do lokality Saranda, kde se ubytování Hotel Heksamil nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Albánii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Albánii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Albánii můžete vybrat z následujících 2 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaalbanie.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Albánii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Albánie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Rakousko, Slovensko nebo například Spojené arabské emiráty či Španělsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Albánie - hotely - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaalbanie.cz - porovnání cen zájezdů do Albánie. Web Dovolenaalbanie.cz využívá cookies.